Czym zaskoczyć gości weselnych?

Są takie pary młode, które za najważniejszy cel imprezy stawiają sobie pozostawienie dobrego wrażenia i zaskoczenie gości. Pojawiają się nawet spory na ten temat, co jest ważniejsze, zadowolenie pary młodej czy zadowolenie gości. Najlepiej jest pogodzić obie te kwestie. Niestety, nie zawsze jest to możliwe.

Co zaskoczy weselnych gości?

Czym zaskoczyć gości weselnych? Jest wiele takich nowoczesnych gadżetów i rozwiązań, które na pewno sprawią, że goście poczują się zaskoczeni. Starsi goście mogą nie spodziewać się na przykład tak zwanej fotobudki. Możliwość wykonania śmiesznych zdjęć i natychmiastowego ich wywołania z pewnością wprawi gości w dobry nastrój. Zaskoczeniem dla gości może być także prezentacja pary młodej, gdzie pokażą oni swoje zdjęcia z dzieciństwa, a także fotografie z etapu znajomości i narzeczeństwa. Na pewno wielu gości jeszcze nie widziało takich zdjęć. Z chęcią się z nimi zapoznają. Elementem zaskoczenia może być także menu. Nie wszyscy stawiają na klasykę. Dlatego na przykład owoce morza czy też wymyślne desery z pewnością będą elementem zaskoczenia.

Ostrożnie i z rozwagą

Pomysły związane z zaskoczeniem gości należy wdrażać stopniowo i z rozwagą. Nie każdy jest dobrze nastawiony do niespodzianek. Szczególnie należy uważać z grami i zabawami, do których wciąga się gości. Nie wszyscy są entuzjastycznie nastawieni do tego, aby występować na scenie, kiedy wzrok innych skupia się na nich. Są takie osoby, które zrobią dobrą minę do złej gry i wystąpią na scenie, ale na pewno będą to źle wspominać. Dlatego też ostrożność jest tutaj bardzo wskazana. Dlatego przy grach i zabawach należy ograniczyć się do poproszenia ochotników o wzięcie udziału. Nie należy wyciągać nikogo na siłę. Należy też unikać wulgaryzmów i gorszących treści, szczególnie jeżeli na sali są dzieci.

Przewidywalne czy nieprzewidywalne

Można zastanawiać się, na ile wesele powinno być przewidywalne, a na ile nieprzewidywalne dla gości. Tak samo jak para młoda może zaskoczyć gości, tak samo goście mogą zaskoczyć parę młodą i przygotować coś specjalnego. Trzeba jednak ustalić to i wpleść harmonogram zabawy. Warto wiedzieć, że każda impreza ma swoje stałe punkty. Kelnerzy wiedzą, o której godzinie mają podać konkretne dania. Również zespół wie o której godzinie ma zagrać konkretne utwory. Dlatego też każda zmiana punktu programu musi zostać ustalona wcześniej. Tak naprawdę każda impreza jest inna. Inni są organizatorzy i inni zaproszeni goście. Każdy z nich ma swoje własne poglądy i przekonania. Trzeba pogodzić interesy wszystkich zainteresowanych stron.

Redakcja projektyslubne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *