Jak naklejać naklejki wodne na hybryde?

Naklejki wodne na hybryde to w obecnych czasach bardzo popularne rozwiązanie wśród wielu pań. Jest to fantastyczna ozdoba paznokci, dlatego jest tak chętnie na co dzień wykorzystywana. Wiele pań zastanawia się jednak, jak naklejać naklejki wodne na hybrydę. Warto się tego dowiedzieć oraz poznać najlepszy sposób.

Przygotowanie paznokci

Bardzo istotną kwestią jest przede wszystkim odpowiednie przygotowanie paznokci, co ma bardzo duże znaczenie w samym procesie naklejania naklejki wodnej na hybrydę. W tym celu paznokcie należy w dość dokładny sposób opiłować oraz zmatowić i odtłuścić. W tym procesie można również skorzystać z cleanera, co będzie niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Oprócz tego z powodzeniem można również zastosować taki element jak primer. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie przyczepności bazy, dlatego warto się nad tym w szczególny sposób zastanowić.

Nałożenie bazy

Kolejnym istotnym elementem podczas tworzenia manicure hybrydowego z całą pewnością jest właściwe nakładanie bazy, co ma dość duże znaczenie w całym procesie. Dzięki położeniu bazy hybryda ma możliwość bardzo dokładnego trzymania się na paznokciach, dlatego jest ona uważana za element obowiązkowy. Na paznokcie powinno się nakładać dość cienką warstwę bazy, którą należy następnie utwardzić przy pomocy specjalnie do tego przeznaczonej lampy. Z całą pewnością będzie to najlepsze rozwiązanie spośród wszystkich możliwych i dostępnych.

Pokrycie lakierem

Po nałożeniu na paznokcie bazy należy w dość dokładny sposób pokryć je kolorowym lakierem. Kolor lakieru jest dowolny i bardzo często zależny od indywidualnych preferencji i gustu. Najlepiej nałożyć na paznokcie trzy warstwy i każdorazowo utwardzać je przy pomocy specjalnie do tego przeznaczonej lampy. Dzięki temu cały wykonany manicure będzie charakteryzował się wyjątkowo wysoką wytrzymałością i będzie odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Naklejenie naklejki

Kolejnym etapem tworzenia manicure hybrydowego wraz z naklejkami wodnymi jest ich naklejenie. W przypadku naklejek należy wcześniej przygotować sobie wygodne naczynie do ich przygotowania. Naczynie powinno być wypełnione wodą. Naklejkę należy wyciąć z szablonu oraz umieścić w naczyniu. Powinno się to uczynić w bardzo dokładny sposób, aby naklejka jak najlepiej się prezentowała na paznokciach. W obecnych czasach w sprzedaży można znaleźć naklejki z bardzo zróżnicowanymi wzorami. Powinno się wybrać spośród nich takie, które będą się najbardziej podobały osobie je noszącej. Warto na to zwrócić swoją szczególną uwagę.

Redakcja projektyslubne.pl