Koszyczek ratunkowy, czyli co jest niezbędne na weselu?

Tak zwany koszyczek ratunkowy to stosunkowo nowy pomysł. Od jakiegoś czasu taki koszyczek bardzo często pojawia się na weselach. Mówią o tym panny młode, które organizowały to wydarzenie. Czym właściwie jest taki koszyczek i co się w nim znajduje?

Co ma znaleźć się w koszyczku?

Obecność koszyczka ratunkowego na weselach bardzo często dosłownie ratuje może nie życie, ale na pewno dobrą zabawę. W takim koszyku znajdują się produkty, które mogą być potrzebne kobietom i mężczyznom w czasie zabawy. Często nie sposób wszystkiego przewidzieć. Goście mogą zapomnieć o zabraniu pewnych produktów ze sobą na wesele. Można zapomnieć na przykład o podpaskach czy tamponach albo o dezodorancie, szczoteczce do zębów, miętowych cukierkach do odświeżenia oddechu, zapasowych rajstopach na wszelki wypadek, albo o tym aby wziąć igłę i nitkę, żeby zaszyć odpadający guzik. Wiele osób stara się, niezależnie od tego czy jest najważniejszą osobą na weselu czy też tylko gościem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czasami jednak można o czymś zapomnieć, szczególnie w emocjach, kiedy człowiek jest zdenerwowany. Wtedy taki koszyczek jest naprawdę przydatny. Bardzo dobrym pomysłem jest zaczerpnięcie inspiracji z doświadczeń innych państwa młodych. Znajduje się tam wiele ciekawych pomysłów i trików, co ma znaleźć się w koszyczku. Warto zadbać o to, aby w koszyczku znalazły się tabletki przeciwbólowe. Popularny paracetamol potrafi naprawdę się przydać.

Albumy ślubne na zdjęcia polskiej produkcji znajdziesz na www.albumy-foto.pl

Znakomity pomysł na wesele

Warto pamiętać, że większość sal weselnych usytuowana jest z dala od centrum miasta. Nie tak łatwo dotrzeć stamtąd do najbliższego sklepu. Wiele osób może wstydzić się poprosić innych uczestników imprezy na przykład o pożyczenie podpasek czy dezodorantu. Dlatego też warto, aby taki koszyczek stał na przykład w łazience. Wtedy wszyscy goście będą mogli go widzieć i w razie potrzeby skorzystać. Warto wprost napisać, że jest to ratunkowy koszyczek i każda osoba może zabrać z niego to co potrzebuje. Inaczej goście mogą być nieco zdezorientowani. Mogą pomyśleć, że za te produkty trzeba zapłacić. Tymczasem przecież jest to koszyczek zorganizowany przez państwa młodych. Najlepiej, jeżeli jeden koszyczek znajdzie się w łazience dla kobiet, a drugi dla mężczyzn. Cześć artykułów będzie się powtarzać, ale część będzie inna. Ratunkowe koszyczek na pewno nie jest zbędnym gadżetem. Jest to świetny pomysł. Warto poświęcić temu sporo uwagi. W stresie wiele osób może zapomnieć o zabraniu na przykład plastrów albo ściereczek do okularów. A takie właśnie gadżety mogą bardzo się przydać.

Redakcja projektyslubne.pl