Najmodniejsze suknie ślubne 2020/2021

Mimo tego, że rok 2020 był ciężkim i dość trudnym czasem dla nas wszystkich, to życie toczyło się dalej. Wiele par zdecydowało się na ślub nawet w czasie pandemii, która oczywiście zagwarantowała dodatkowe obostrzenia na tego typu imprezach. Jednak wiele młodych osób tak długo czekało na swój wyjątkowy dzień, że nie chciało z nim zwlekać. Panny Młode kilka miesięcy czekają na moment, w którym ubiorą na siebie swoją wymarzona suknię i będą wyglądać najpiękniej na świecie. Suknia ślubna to ważny element przygotowań, którego aranżacja często zajmuje sporo czasu. Właśnie dlatego dzisiaj omówimy jakie są najmodniejsze suknie ślubne w sezonie 2020/2021.

Suknie ślubne w stylu boho

Suknie ślubne w stylu boho zaczęły się cieszyć ogromną popularnością, nie tylko wśród gwiazd i celebrytek, ale także wśród zwykłych Panien Młodych. Nie można się temu dziwić, takie suknie są niezwykle wygodne, co jest bardzo ważne na weselu. Szczególnie dla tych, którzy mają w planach tańczyć i balować do białego rana! Dodatkowo, są to koronkowe, tiulowe materiały, które przepięknie wyglądają w ruchu. Dobry fotograf będzie umiał pięknie skadrować ruch materiału na zdjęciu.

Styl boho czerpie swoje inspiracje z natury i ludowości. Właśnie dlatego znajdziemy tam mnóstwo koronek, wyzywań, tiulu i nakładających się na siebie warstw materiału. Wygląda to bardzo dziewczęco, niewyzywająco i elegancko. Jednocześnie wiele Panien Młodych decyduje się zestawić suknie ślubne w stylu boho z rockowymi elementami: ciężkimi botkami na obcasie, a także skórzanymi kurtkami. Inne Panny Młode idą całkowicie w stronę natury i dobierają do tych sukien delikatne, rzemykowe sandały, a także wianki z polnych kwiatów.

Suknie z długim rękawem – hit ostatnich miesięcy

Prawdziwym hitem na wybiegach mody, a także wśród gwiazd stały się suknie z długim rękawem. Jest to fantastyczne trend dla kobiet, które nie czują się dobrze z odkrywaniem swoich ramion lub dużej części ciała. Wiele z nas nie czułoby się dobrze w kościele czy urzędzie w sukni, która okrywa sporą część ciała – jest to jak najbardziej normalne. Można wybrać piękną suknie, która nie będzie eksponować nagiego ciała.

Długie rękawy sprawdzą się nie tylko w zimie czy na jesień. Większość urzędów i sali weselnych mają klimatyzację, co więcej można też wybrać rękawy z oddychającego materiału. Wiele Panien Młodych decyduje się na delikatną koronkę na rękawach lub siateczkowy materiał, który znakomicie przepuszcza powietrze i zapobiega przegrzewaniu się.

Redakcja projektyslubne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *