Czym się kierować przy wyborze sali weselnej?

Przygotowanie ważnych przyjęć zawsze stanowi duże wyzwanie dla organizatorów. Na weselu powinna bowiem dobrze wyglądać nie tylko para młoda, ale i sala, w której ma odbyć się impreza. Czym zatem kierować się przy wyborze odpowiedniego miejsca?

Styl przyjęcia

Chcąc stworzyć niezapomniane wydarzenia, warto pamiętać o stworzeniu jednolitej kompozycji. Wystrój np. sali weselnej w Ząbkach powinien nawiązywać do motywu przewodniego wesela. W przypadku przyjęcia, odwołującego się do artystycznej bohemy, warto zdecydować się na wybór komfortowej przestrzeni wypełnionej kwiatowymi dekoracjami. Powinien w niej dominować złoty, szmaragdowy lub kobaltowy kolor. Warto również zwrócić uwagę na materiały, z których zostały wykonane krzesła oraz stoły. Idealne rozwiązanie stanowi wybór sali wypełnionej drewnianymi elementami aranżacyjnymi. Styl glamour jest natomiast połączeniem nowoczesności i elegancji. Świetnym tłem dla takiego wesela będzie sala udekorowana błyszczącymi dodatkami. Ze stylem glamour nie będzie natomiast dobrze komponować się prosta przestrzeń, nawiązująca do wyglądu wiejskiej chatki.

Wielkość

Planując wesele, należy wziąć pod uwagę liczbę gości. Zaproszone osoby powinny bowiem czuć się komfortowo na przyjęciu. Wesele jest również imprezą wypełnioną różnorodnymi zabawami. Zbyt mała sala będzie uniemożliwiać swobodne tańczenie. Należy jednak uważać, by dostępna przestrzeń nie była za duża. Wesele stanowi bowiem przyjęcie w gronie najbliższych osób, dlatego kontakt z wszystkimi zaproszonymi gośćmi jest niezwykle istotny. Pusty parkiet będzie ponadto źle wyglądał na zdjęciach z imprezy. Małe sale doskonale eksponują efekty specjalne wykorzystane w trakcie wesela. Taka przestrzeń zapewnia ponadto świetny odbiór muzyki, zwłaszcza, jeśli para młoda zdecydowała się na wybór zespołu muzycznego, a nie DJ-a.

Szukając odpowiedniego miejsca na wesele, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie NaSkrajnej.pl. Znaleźć tam można bowiem piękną salę, która podkreśli uroczysty charakter przyjęcia.

Redakcja projektyslubne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.