Oczyszczanie wodorowe twarzy – hit w dziedzinie kosmetologii

Kosmetologia nieustannie się rozwija, proponując coraz nowsze i skuteczniejsze sposoby pielęgnacji skóry. Jednym z nich niech oczyszczanie wodorowe, które daje naprawdę wspaniałe efekty. Zabieg pomaga nie tylko oczyścić, ale też rozświetlić i wygładzić skórę. Przy okazji redukuje zaskórniki oraz neutralizuje wolne rodniki. Nic dziwnego, że zaczyna go oferować coraz większa liczba salonów kosmetycznych.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Wodór to pierwiastek o niewielkiej masie, który jest najsilniejszym antyoksydantem i z łatwością może przenikać w głąb skóry. To dlatego powstał zabieg kosmetyczny, który polega na wtłoczeniu cząsteczek wodoru, a także innych substancji w skórę klienta. Umożliwia on wyłapanie i pozbycie się wolnych rodników. Jest to procedura wieloetapowa, pozwala za to od razu zauważyć efekty. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i nieinwazyjny. Po jego wykonaniu nie ma potrzeby rekonwalescencji. Chętnie korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni, i to w każdym wieku.

Jak wygląda zabieg?

Oczyszczanie wodorowe wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, który usunie z wody tlen i niekorzystne jody chloru, siarki i fosforu. Następnie powinien on nasycić wodę aktywnym wodorem wraz z jonami wapnia, magnezu i potasu. Po zakończeniu tego etapu, można przystąpić do zabiegu oczyszczania skóry. Stosuje się w tym celu podciśnieniową głowicę, która aplikuje wodę nasyconą aktywnym wodorem, a zarazem zasysa zanieczyszczenia skóry do specjalnego pojemnika. Posiada ona dwie wyprofilowane spiralne końcówki, dzięki którym możliwa jest aplikacja wodoru nawet w trudno dostępne miejsca.

Z jakiego urządzenia korzystać?

Urządzenie do oczyszczania wodorowego powinno cechować się precyzją działania i wysoką jakością. Warto więc skorzystać ze sprzętu polskiej marki Mimari, który zawiera generator wodoru o mocy aż 150W. Posiada on także niemieckie, platynowe elektrody. Co ciekawe, potencjał wytworzonej wody wodorowej to aż -1200mv, co oznacza najsilniejsze działanie przeciwutleniające i dużą skuteczność zabiegów. Z kolei system z przegrodą półprzepuszczalną oraz siatką filtrującą gwarantuje wysoką jakość wody wodorowej. Jest to urządzenie, które pozwoli na przeprowadzanie profesjonalnego oczyszczenia wodorowego, po którym klienci będą zachwyceni efektami.

Oczyszczanie wodorowe to zabieg, który będzie w kolejnych latach zyskiwał na popularności. Jest skuteczny i bezbolesny, znacząco poprawiając wygląd skóry. Będą go oferowały wszystkie gabinety kosmetyczne wysokiej klasy.

Artykuł sponsorowany

Redakcja projektyslubne.pl